**Catalina Alert**
Pure Protein Bars
Buy (10) = $2.00 OYNO
Buy (15) = $3.00 OYNO
Buy (20) = $4.00 OYNO
**GIANT EAGLE SCENARIO**
Pure Protein Bars – $1
Use $1/2 Pure Protein Bars, exp. 4/22/12 (RP 03/11/12)
Use $1/1 Pure Protein Product printable
Or use $1.10/4 pure protein bars
Or watch video and get $1.60 off when you buy any FOUR Pure Protein Bars
Final Cost: As low as FREE!!
**SCENARIO #2**
Buy 10 Pure Protein Bars = $10
Use (2) $1/1 Pure Protein Product printable
Use (2) $1.00 off two Pure Protein Bars
Use (1) $1.60 off when you buy any FOUR Pure Protein Bars
Pay: $4.40
Get back a $2 OYNO
Final Cost: $0.24 each wyb 10 **HOT PRICE**
Thanks, Lady Savings!!
[googlead]

This post may contain affiliate links. Read my complete Disclosure Policy Here



My name is Joni Meyer-Crothers and I run this couponing/money-saving blog along with my husband, Jamie. We love to show others how to save money in a BIG way! We do all the work for you. . we do the matchups and show you where to get the coupons, many FREE printable coupons. Sit back and follow the blog and watch your savings increase! Couponing is a ministry for our family as we we love to show others how to save and share from their couponing harvest!